×
16 марта, 19:49
INжир Медиа

Російські фашисти новим злочином проти людяності "відсвяткували" кримський псевдореферендум

Драматичний театр. м. Маріуполь. Після російського удару
Драматичний театр. м. Маріуполь. Після російського удару

16 березня о 17.00 удар в серце Маріуполя. На драматичний театр – рашисти скинули надпотужну бомбу. Там ховалась від обстрілів величезна кількість містян, скільки під завалами загиблих – невідомо.

Зараз йдуть жорстокі бої. Ніхто не може дістатися до завалів, ми не знаємо, чи є вцілілі. І найстрашніше – не можемо їх з-під завалів дістати. Багато маріупольців ховались в театрі з маленькими дітьми! Бомбосховище також засипано, там також люди, дітки! 

Це театр, в якому йшли вистави російською мовою, це прихисток, в якому рятувались від безперервних обстрілів жителі блокадного Маріуполя. Світ зобов’язаний почути крики, стогін, голосіння маріупольців, яких живцем поховали під завалами!

Поширюйте, говоріть, закликайте врятувати Маріуполь!

З іншого боку, ми беремо на себе зобов’язання. Перед тими, хто загинув, і тими, хто вижив під рашистськими бомбардуваннями. Зобов’язання знайти кожного льотчика, який скидав на Маріуполь й інші українські міста бомби. Ми знайдемо кожного. Знайдемо і знищимо. Ми не зупинимось, доки хоч один із них дихає. Ми зітремо з лиця кожного. Це наш святий обов’язок!

Сергій Тарута дляINжир media