×
29 августа, 16:57
INжир Медиа

На КПВВ "Каланчак" відкрили пам’ятний знак "Крим – це Україна!"

фото: Херсонська обласна державна адміністрація
фото: Херсонська обласна державна адміністрація

З нагоди 30-річниці Незалежності України на КПВВ "Каланчак" відкрили пам’ятний знак "Слава Україні! Героям слава! Крим – це Україна!", виконаний у формі гранітного серця. Його зробила родина-скульпторів Рожик із міста Коростишів. Форма пам’ятного знаку обрана не випадково, адже Україна постійно пам’ятає події, які пов’язані з окупацією сонячного серця країни – півострова Крим.

Про це повідомляє Херсонська обласна державна адміністрація 

Як повідомили в Херсонській обласній державній адміністрації,  пам’ятний знак "Слава Україні! Героям слава! Крим – це Україна!" став вже тридцятим, що встановлено під час проєкту "Дорогами війни. Від Карачуна до Говерли", який реалізується з 2014 року в зоні проведення АТО/ООС волонтерами та представниками силових структур України.

Перед відкриттям пам’ятного знаку, настоятель монастирю чинуВасиліян Української Греко-Католицької Церкви в Херсоні о. Віталій (Лотоцький) в супроводі священників УГКЦ о. Дмитра (Онуфрика) та о. Миколи (Тюрдьо) провів панахиду біля пам’ятника загиблим в АТО/ООС кримчанам.

фото: Херсонська обласна державна адміністрація
фото: Херсонська обласна державна адміністрація

На відкритті памятного знаку, заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко подякував кожному, хто проявив ініціативу та доклав своїх зусиль для того, щоб на адмінмежі з окупованим Кримом з’явився гранітний символ української волі та незламності.