×
Сегодня, 15:35
INжир Медиа

Паливна криза на півострові: в окупованій Керчі бензин продають лише за талонами

АЗС в Керчі
АЗС в Керчі

В окупованій Керчі загострилася проблема з постачанням пального. Місцеві водії з самого ранку змушені їздити від однієї заправки до іншої у пошуках бензину.

За інформацією очевидців, на АЗС, на котрих залишився бензин, можна заправитися лише за паливними картками або талонами. У вільному продажу бензину немає – на заправках залишилося лише дизельне пальне. Причиною називають логістичні труднощі з доставкою пального на півострів. Коли та чи буде вирішена проблема – невідомо.

"Зранку об’їхав чотири заправки – ніде немає пального. Кажуть, тільки по талонах або картках. Машину заправити неможливо, а коли це закінчиться – ніхто не знає",- роззповів місцевий житель який намагався сьогодні заправити своє авто.

АЗС в Керчі
АЗС в Керчі

Через блокування постачання та зруйновану логістику окупований Крим дедалі частіше опиняється в умовах дефіциту пального і інших товарів. Від початку повномасштабної війни Росії проти України півострів фактично перетворився на військову базу, що ускладнює цивільне життя місцевих жителів.

Паливна криза в Керчі стала черговим свідченням того, що окупаційна влада не здатна забезпечити елементарні потреби населення.