×
31 марта, 18:32
INжир Медиа

Американська та роcійська розвідувальні спільноти щодо України

Розвідувальне управління міністерства оборони США, яке спиралося у на данні власних технічних підрозділів щодо стану бойової готовності російської армії, її потенціалу помилилося в своїх розрахунках, вважає авторитетний американський експерт, а у минулому однокашник Путіна - Юрій Швец.

Збройні сили України виявилися сильнішими, а армія РФ слабкою. Російський колос на глиняних ногах ледве не впав, після місяця запеклих боїв в Україні. Війна показала "всю гнилостность и бессилие… России", - як казав колись  класик, якого так полюбляв цитувати Путін перед віроломним нападом на Україну.

Так, всі помиляються й нічого екстраординарного в цьому немає. «Errare humanum est» - людині властиво помилятися. Помиляються люди, помиляються спецслужби, навіть американські, однак не всі спроможні робити висновки.

Американці зосередились на розрахунках російської техніки. Однак її стан, та морально-психологічна складова залишилися поза увагою. Агентурна розвідка недопрацювала. За це Розвідувальне Управління Міністерства оборони США (військова розвідка) отримала нещодавно прочухана в Конгресі. На фоні цієї помилки США кожного дня посилюють військово-політичну підтримку України. Американська допомога буде зростати.

Російські спецслужби всіх рівнів взагалі продемонстрували повну неспроможність. Американські та британські експерти зазначають, що вони дезінформували керівництво РФ за всіма напрямками й переконали Путіна, що його операція триватиме 2 – 3 дні, максимум тиждень. У підсумку повне фіаско. В РФ знімають генералів з посад, тривають чистки серед старшого офіцерського складу. Кремлівський режим в конвульсіях шукає винуватців.

Не краще ситуація й в російських окупаційних силах: «тут вся армия тупая, дебилы просто» - емоційно скаржиться російський військовий своїм рідним по телефону, коментуючи великі втрати серед особового складу його військової частини. В перші ж тижні агресії російські генерали змусили своїх солдат  рити окопи, й сидіти в них тривалий час під Чорнобилем у небезпечній зоні в, так званому, «іржавому лісі». З сьогоднішнього дня, після того як багато, хто з них потрапив до лікарень в Білорусі, російські війська відходять звідти. Багато наречених росіянок тепер чекає велике розчарування, після повернення чоловіків із зони бойових дій, якщо таки вони повернуться.

Сьогодні був опублікований наказ Путіна про демобілізацію й призов нових «строковиків». Начебто режим нібито й не готується до загальної мобілізації. Змінилася риторика Москви на переговорах. Поранений Кремлівський звір відповзає.

Американці зробили висновки із ситуації навколо вторгнення РФ та ходу війни, роzzіяни ні. Шукають цапів відбувайлів, посилюють тотальний контроль над всім й всіма, підігрівають протести Росії.

Чим більше РФ тягнутиме із припиненням війни тим, менше шансів у цієї країни залишитись на політичній мапі світу.

Все буде Україна!

Андрій Дорошенко для INжир media